ویژگی ها

پشتیبانی از فرمت های آموزش آنلاین

پشتیبانی از فرمت های آموزش آنلاین
گروه تولید محتوای شرکت سی زان پردازش کویر با بهره مندی از متخصیصن عرصه های مختلف (گرافیک، انیمیشن، ویراستار، تکنولوژی آموزشی) تمام سعی خود را در جهت تولید محتوای آموزشیِ اثر بخش به کار گرفته است، تا بتواند کمبود های ذاتی آموزش مجازی را با ارائه ی یک محتوای آموزشی جذاب و کارا برطرف نماید. نمونه کارها و تجربیات این گروه شامل طیف وسیعی از انواع گوناگون محتوای الکترونیک می شود که بنا به موضوع و ذات...
مشاهده کامل

سفارشی سازی

سفارشی سازی
به علت اینکه طراحی این نرم افزار از ابتدا به دست تیم فنی شرکت صورت گرفته؛ امکان تغییر و بروز رسانی نرم افزار و تطبیق با نیازهای آموزشی هر سازمان وجود دارد. روز به روز بر امکانات و ویژگی های آن افزوده شده و خدمات افزوده ی جدیدی را بوجود می آورد.
مشاهده کامل

محیط کاربر پسند

محیط کاربر پسند
به گواهی مشتریان و فراگیران فعلی این سیستم، می توان کاربر پسندی، محیط کاربری، زیبایی ظاهری، راه بری آسانِ فراگیر در سامانه و شبیه سازی مناسب یک مجموعه ی آموزش حضوری را از ویژگی های خاص و برتر این سامانه معرفی کرد.
مشاهده کامل

چرخه کامل آموزش

چرخه کامل آموزش
فراگیران با استفاده از قابلیت های این سامانه می توانند: اطلاعات آموزشی خود را درج نمایند. در دوره یا دوره های مورد علاقه خود ثبت نام کنند. محتوای دروس هر دوره را مطالعه کنند. ویدئو، صدا و منابع تکمیلی آموزشی را مطالعه نمایند. با مدرس و سایر فراگیران دوره تبادل پیام و نظر کنند. تمرین و آزمون های هر درس را انجام دهند. در آزمون پایانی و پروژه نهایی دوره شرکت کنند.
مشاهده کامل