Author: borna

پشتیبانی از فرمت های آموزش آنلاین

پشتیبانی از فرمت های آموزش آنلاین
گروه تولید محتوای شرکت سی زان پردازش کویر با بهره مندی از متخصیصن عرصه های مختلف (گرافیک، انیمیشن، ویراستار، تکنولوژی آموزشی) تمام سعی خود را در جهت تولید محتوای آموزشیِ اثر بخش به کار گرفته است، تا بتواند کمبود های ذاتی آموزش مجازی را با ارائه ی یک محتوای آموزشی جذاب و کارا برطرف نماید. نمونه کارها و تجربیات این گروه شامل طیف وسیعی از انواع گوناگون محتوای الکترونیک می شود که بنا به موضوع و ذات دوره ی آموزشی، زمان موردنیاز برای طراحی و اجرای دوره و نیز هزینه اختصاص یافته برای دوره انتخاب شده اند. به بیان دیگر؛ هر دوره ی آموزشی با توجه به سه عامل یاد شده، نوع مخصوصی از شکل محتوای الکترونیک ر...
مشاهده کامل

سفارشی سازی

سفارشی سازی
به علت اینکه طراحی این نرم افزار از ابتدا به دست تیم فنی شرکت صورت گرفته؛ امکان تغییر و بروز رسانی نرم افزار و تطبیق با نیازهای آموزشی هر سازمان وجود دارد. روز به روز بر امکانات و ویژگی های آن افزوده شده و خدمات افزوده ی جدیدی را بوجود می آورد.
مشاهده کامل

محیط کاربر پسند

محیط کاربر پسند
به گواهی مشتریان و فراگیران فعلی این سیستم، می توان کاربر پسندی، محیط کاربری، زیبایی ظاهری، راه بری آسانِ فراگیر در سامانه و شبیه سازی مناسب یک مجموعه ی آموزش حضوری را از ویژگی های خاص و برتر این سامانه معرفی کرد.
مشاهده کامل

چرخه کامل آموزش

چرخه کامل آموزش
فراگیران با استفاده از قابلیت های این سامانه می توانند: اطلاعات آموزشی خود را درج نمایند. در دوره یا دوره های مورد علاقه خود ثبت نام کنند. محتوای دروس هر دوره را مطالعه کنند. ویدئو، صدا و منابع تکمیلی آموزشی را مطالعه نمایند. با مدرس و سایر فراگیران دوره تبادل پیام و نظر کنند. تمرین و آزمون های هر درس را انجام دهند. در آزمون پایانی و پروژه نهایی دوره شرکت کنند.
مشاهده کامل

درباره سامانه آموزش مجازی بُــــــــرنا

درباره سامانه آموزش مجازی بُــــــــرنا
سامانه ی مدیریت یادگیری، ترجمه ی فارسی Learning Management System است که معمولاً به اختصار و به صورت LMS نامیده می شود. سامانه ی مدیریت یادگیری در اصل، مهمترین جزء آموزش مجازی است که با استفاده از آن می توان روند یادگیری و آموزش مجازی را کنترل نمود. فراگیران، مدرسان، آموزش یاران و مدیران آموزش با استفاده از قابلیت های مختلف این سامانه می توانند ضمن تکمیل نمودن حلقه های مختلف آموزش مجازی، اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را نیز دریافت کنند. سامانه ی یکپارچه آموزش مجازی برنا بر پایه ی دانش و تجربه ی کارشناسان شرکت سی زان پردازش کویر طراحی شده است. این سامانه به طور خاص برای برگزاری دوره ...
مشاهده کامل